MEDYUM KADER

 SU FALI

Su falı dünyada bilinen en zor fal türüdür. Bu fala herkes bakamaz bakanlar genelinde bir ayet veya esma hadimi ve hüddam yoluyla bakarlar. Bu Falda medyumun kalbinin temiz olması gerektiğine inanılır.  Su ya bir bardağa yada bir tasa doldurulur , Önce niyet edilir her falda olduğu gibi. Daha sonra fala başlanır , medyum ne kadar konsantre olmuşsa fal o kadar kısa sürede sonuçlanır.

 Sessiz sakin çok aydınlık bir yerde değil aksine ışığın çok olmadığı belki de bir mum ışığında medyumun gözünü alacak dikkatini dağıtacak bir şeyin olmadığı, bir ortamda gözünü kırpmadan dikkatle inceledikten sonra suyun içinde şekiller belirmeye başlar. titreşimler çok iyi incelenmeli ve de o titreşimlere anlam katılarak yorumlanmalıdır.

Su falına herkes bakamaz su falı bakmak isteyenlerin bu fal bakımı için iyi bir zatdan el almaları gereklidir. El almaklada bitmez gerekli okumlar ve bir takım çalışmalar neticesinde su falı bakma sanatını öğrenmek mümkündür. Bağzı hocalar suya bakarlar ama bu işin erbabı medyumlar vardır bunlardan bakım istenebilinir. Bunuda daha önce tecrübe etmiş deneyim görmüş kişilerin refaransıyla yapmaları daha iyi olur.

Aslında tüm bu önem arz eden unsurların haricinde su falı bakabilmek için bir tas dolusu ya da bir su bardağı dolusu su olması gerekmektedir. Bu noktada en önemli husus bu tası ya da bardağı su ile dolduran kişinin mutlak suret ile falına bakılacak kişi olması gerekmektedir. Daha sonra su dolu nesne ile fazla sesin olmadığı, sakin ve ışığın az olduğu bir noktada oturulur. Daha sonra falına bakılacak kişi niyet edilir. Bu işleminde ardından olanak dahilinde olduğunca pür dikkat göz kırpmadan suya bakılması gerekmektedir.

Bu noktadan sonra nesne içerisinde suyun yüzeyin bir takım şekiller ya da simgeler oluşmaktadır. Bu sembollerin ya da simgelerin nesne içerisinde suyun yüzeyinde belirme süreleri falına bakılan kişinin ne denli iyi konsantre olduğu ile doğrudan ilgilidir. Ayrıca su falı diğer fal türlerinden farklı olduğu için diğer fal türlerindeki genelleme yerine sadece üç konu üzerinden bakılmaktadır. Su falına gerçekten bakabilme yeteneğine sahip olan kişiler olan medyumlar, bir gün içerisinde en fazla 2 ya da 3 su falına bakabilmektedirler. Bu durumun nedeni ise su falının bakılması su falı bakan kişinin üzerinde büyük bir ağırlık oluşturmasıdır.

HOTLINE TELEFON NUMARALARI