linkler

 SEVDİYİN KİŞİYİ KENDİNE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Sevdiyin erkek yada bayan sana yüz vermiyorsa onun sana yakınlık duymasın arzu edersen kişinin ismini, doğum tarihini ve validesinin ismini ve resimlerini bana vereceksin.

Yıldızname açıp kişilerin burçlarına,yıldızlarına bakıp sıcaklık büyüsü başarılı olurmu olursa hangi ritüeller uygulanmalı gibi bilgileri elde etmiş olurum.

Yıldızname bakım ücreti: 50€ Yıldızname bölümüne bak


Sıcaklık büyü çalışmalarımda iki farklı yöntemi kullanırım.

- Ak Büyü
- Kara Büyü


Şimdi sizlere bu iki büyü yöntemleri nasıl uygulanır? Hangi şartlar gerekli hususunda aydınlatıcı bilgiler sunuyorum.
 
1- Ak Büyü ritüel ile bir insandan sıcaklık ve yakınlık istenirse....

Her ikisinin ismiyle validelerinin isimlerini ayrı ayrı ebced hesabıyla toplanır. Sonra elde edilen sayı üzerine hangi gün bu işlem yapılacaksa, o günü Arabi ayın kaçı ise o miktarıda ilave edilir. Sonra her iki kişinin sayılarına açıktan sihirli 20 sayısı daha ilave edilir. Elde edilen sonuçtan otuz otuz çıkma işlemi yapılır, taki 30 yada otuzun altında bir sayı elde edene kadar çıkma işlemini sürdürülür, kalan miktar aşağıdaki levhada aranır. Eğer ictima levhasıda bulunursa izdivacın vaki olacağına, şayet evli iseler ayrılmayacaklarına hükmedersin. Eğer iftarik levhasında bulunurlarsa izdivaç edemeyeceklerine, evlenmeyeceklerine, şayet evli iseler, birbirlerinden ayrılacaklarına hükmedersen.

EBCED HESABI Sihirli Tablo

Yukardaki işlem kişilere ayrı ayrı hesaplanır. Eşinizin yada sevdiyinizin size sıcaklık duymasını isterseniz lütfen bu yukarda izah ettiyim şekilde hesaplayınız Positiv sonuç aldığınızda sıcaklık sağlayabiliriz. Olumsuz çıktığında ise Ak büyü ve yahutta İslami useller yoluyla sıcaklık büyüsü mümkün deyildir. Kara büyü burda bize kesin yardımcı olacaktır.


2- Kara Büyü yöntemi

İsminden de anlayabileceğiniz gibi Kara Büyü iki yanı keskin bıçak gibidir. Kötü niyetli amaçlara hizmet ettiyi gibi hayırlı sonuçlar almak içinde kullanılır. Kara Büyü Ortadoğu ve Anadolu halklarında kötü büyülerin tümüne verilen bir isimdir ama ben şahsen bu tezi savunanlardan deyilim.

Kara Büyü‘yü tek bir kategoriye bağlı tutmak yanlış olur çünkü uygulama alanı genişletilmiştir ve kişiye özel olarak yapılan Kara Büyü çeşitlerinde yapılan kişilerin sahip olduklarına, eşine evine veya hayatına positiv yada negativ müdahale etmek mümkündür. Kara Büyü
çalışması çok güçlü bir yöntemdir ve olağan üstü uygulamalar mevcuttur.

Kara Büyü eşleri birbirinden ayırma yada birleştirme, bir kişiyi mekandan uzaklaştırma yada yakınlaştırma,
sıcaklık verme, canına veya malına zarar yada fayda verme veya bir kişiden soğutma veya kişiye bağlama gibi bir çok amaçlar için yapılmaktadır. Unutmayın ki Kara Büyü çeşitlerini uygulamak çok zordur ve Kara Büyü uygulamaları çok tesirlidir.


Tel: 01777972772
İletişim: hoca@hotmail.com